Variteks od 1958 produkuje ortezy i inne produkty medyczne. Od tego czasu cieszy się coraz większą renomą wśród klientów.


Ana to marka oferująca serię produktów do ochrony i opieki stóp. Nasze produkty do stóp z serii ANA wspomagają ochronę różnych części stopy szczególnie narażonych na odczuwanie bólu podczas chodzenia. Silikon medyczny, z którego wykonane są produkty odciąża nacisk na stopę wywołany przez ciało oraz obuwie, amortyzuje wstrząsy i ułatwia prawidłowe ułożenie palców w obuwiu. Silikon nie wywołuje alergii, jest antybakteryjny, bezwonny, nietoksyczny i łatwy w utrzymaniu czystości poprzez mycie w letniej wodzie z mydłem, nie odkształca się. 


Citizen to renomowany japoński producent ciśnieniomierzy, termometrów i innych urządzeń medycznych. Firma zyskała światową sławę dzięki niezawodności swoich zegarków, następnie wykorzystała doświadczenia z precyzyjnej produkcji do branży medycznej gdzie od lat cieszy się zaufaniem zarówno specjalistów jak i pacjentów.


Do. Tobell to renomowany włoski producent produktów do ochrony stóp. Od 1978 roku nieustannie prowadzi badania wprowadzając ulepszenia do swojej linii produktów.


SuperOrtho seria produktów ortopedycznych 


Nowa marka z produktami ortopedycznymi